Αρχική » Ενοριακά Νέα

Mε την παρουσία διακοσίων περίπου Μαθητών και Μαθητριών του 7ου Νηπιαγωγείου και του 6ου Δημοτικού Σχολείων Θηβών οι οποίοι συνοδεύονταν απο τους Δ/ες των την κ.Μαρία Ασπρομάτη-Φουντά, τον κ.Αθανάσιο Καραπέτσα αντίστοιχα και των Συναδέλφων τους Εκπαιδευτικών τελέσθηκε η Θεία Λειτουργία της Εορτής των Αγίων Τριών Ιεραρχών την Πέμπτη 30 Ιανουαρίου 2020.Περί το τέλος αφού ευλογήθηκε η αρτοκλασία,αναγνώσθηκε το Μήνυμα της Ιεράς Συνόδου και προσφέρθηκαν γλυκίσματα σε όλα τα παιδιά απο το Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 6ου Δημοτικού.