Αρχική » Δραστηριότητες » Προγραμματισμένες Δραστηριότητες

Υποχρεωθήκαμε να αλλάξουμε την ημερομηνία της Εκδρομής μας εξ' αιτίας της κακοκαιρίας που συνέβη την Κυριακή 17-3-13. Την Κυριακή λοιπόν 3 Μαρτίου 2013 μετά τη Θ.Λειτουργία (και αφού πάρουν το πρωινό τους τα παιδιά) στις 11.00 π.μ θα μεταβούμε στα Σπάτα και στο Ζωολογικό Αττικό Πάρκο για να δούμε και να γνωρίσουμε ζώα, πτηνά, ερπετά, πουλιά απ’ όλον τον κόσμο και να ξεναγηθούμε στις υπέροχες εγκαταστάσεις του Πάρκου. Η Εκδρομή αυτή θα ξεκουράσει αλλά και θα διδάξει τα παιδιά μας.

Θα είναι μεγάλη η χαρά μας να επιτρέψετε στο παιδί Σας να συμμετάσχει σ’ αυτήν την Όμορφη Κυριακάτικη Ενοριακή εξόρμηση.

.