Αρχική » Ενοριακά Νέα
Την Δεύτερη Κυριακή των Νηστειών 12 Μαρτίου 2023 το απόγευμα τελέσθηκε σύμφωνα με το πρόγραμμα της Ι.Μητροπόλεως ο Κατανυκτικός Εσπερινός χοροστατουντος του Σεβ.Ποιμεναρχου μας κ.κ Γεωργίου.
Το Θείο λόγο κήρυξε ο παν.Καθηγουμενος της Ι.Μονης Οσίου Σεραφείμ Δομβους Αρχιμ.π.Νεκταριος μεταφέροντας στο εκκλησίασμα το μήνυμα της μετανοίας και της προσμονής της Αναστάσεως!!
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1678690414_gm_cmf.jpg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1678690463_gm_cmf.jpg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1678690524_gm_cmf.jpg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1678690586_gm_cmf.jpg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1678690671_gm_cmf.jpg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1678691083_gm_cmf.jpg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1678691120_gm_cmf.jpg)
|