Το ομορφότερο χαμόγελο δεν είναι των ευτυχισμένων! Είναι των ανθρώπων που αντέχουν στα δύσκολα! ▫️Ο χρόνος μετριέται σε ώρες και η ζωή σε συναισθήματα! ▫️Όλα είναι περαστικά, αρκεί να κάνουμε χώρο να περάσουν! ▫️Όλοι χρωστάμε κάπου, μια συγνώμη! ▫️ Είμαστε πιο δυνατοί απ’όσο νομίζουμε! π Σπ Ρ.

Αρχική » Δραστηριότητες » Προγραμματισμένες Δραστηριότητες

Την Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου στις 5.00 μ.μ το ΕΝΟΡΙΑΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ διοργανώνει Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση με σκοπό την ενίσχυση της Ι.Καλύβης του Αγίου Χαραλάμπουυς Καυσοκαλυβίων Αγίου Όρους, αλλά και του Φιλανθρωπικού έργου που επιτελείται στην Ενορία μας.

Κατά την διάρκεια της θα πραγματοποιηθεί ομιλία με θέμα: «Το Μυστήριο της Μετανοίας ως μέσο προετοιμασίας για τα Χριστούγεννα» και θα ακολουθήσει Κλήρωση Λαχειοφόρου Αγοράς με δώρα δύο Τηλεοράσεις προσφορά Ενορίτου μας.

Το Δ.Σ του ''Ε.Τ.Α''