Το ομορφότερο χαμόγελο δεν είναι των ευτυχισμένων! Είναι των ανθρώπων που αντέχουν στα δύσκολα! ▫️Ο χρόνος μετριέται σε ώρες και η ζωή σε συναισθήματα! ▫️Όλα είναι περαστικά, αρκεί να κάνουμε χώρο να περάσουν! ▫️Όλοι χρωστάμε κάπου, μια συγνώμη! ▫️ Είμαστε πιο δυνατοί απ’όσο νομίζουμε! π Σπ Ρ.

Αρχική » Δραστηριότητες » Προγραμματισμένες Δραστηριότητες

Την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 3.00 μ.μ η Ενορία μας διοργανώνει Απογευματινό Προσκύνημα στο Σιμωνοπετρίτικο Μετόχι της Αναλήψεως στον Βύρωνα όπου θα ακούσουμε τον Πατρικό λόγο του Γέροντος Μύρωνος και στις 7.00 μ.μ θα παρακολουθήσουμε στο Θέατρο ''Τέσσερις εποχές''(Πλ.Αμερικής) την θεατρική παράσταση «Ελευθέριος Βενιζέλος» η οποία παρουσιάζει την πορεία και την δράση της ιστορικής αυτής προσωπικότητας που σημάδεψε την νεότερη ιστορία μας.

Εκ του Ι.Ναού