Αρχική » Δραστηριότητες » Προγραμματισμένες Δραστηριότητες

Την Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2014 ανήμερα της Εορτής της Υπαπαντής του Κυρίου μας,εορτή η οποία σύμφωνα με την Ελληνορθόδοξη Παράδοση μας αναφέρεται στο πρόσωπο της Μητέρας  τιμώντας με ξεχωριστή ευλάβεια την Παναγία Μητέρα,η Ενορία μας διοργανώνει Εκδήλωση Τιμής, με το εξής πρόγραμμα:

7.00 -10.00 π.μ:Θ.Λειτουργία με αρτοκλασία.

10.15 π.μ:Πρωινό στο Αρχονταρίκι μας.

11.30 π.μ:Αναχώρηση για την Χασιά(Φυλή)Αττικής όπου στο Κοσμικό Κέντρο ''Το Χρυσό βαρέλι'' θα παρατεθεί πλούσιο γεύμα(13.00 )-Χορός-προσφορά Αναμνηστικών δώρων.

16.30 μ.μ:Επίσκεψη στην Ενορία του Αγίου Γεωργίου Ζεφυρίου όπου ο Παν.Αρχιμ.π.Ιγνάτιος Στέλεχος της Ι.Μητροπολεως Ιλίου θα αναπτύξει επίκαιρο θέμα και θα μας φιλοξενήση.

Σας περιμένουμε για να ωφεληθούμε και να ψυχαγωγηθούμε.