Το ομορφότερο χαμόγελο δεν είναι των ευτυχισμένων! Είναι των ανθρώπων που αντέχουν στα δύσκολα! ▫️Ο χρόνος μετριέται σε ώρες και η ζωή σε συναισθήματα! ▫️Όλα είναι περαστικά, αρκεί να κάνουμε χώρο να περάσουν! ▫️Όλοι χρωστάμε κάπου, μια συγνώμη! ▫️ Είμαστε πιο δυνατοί απ’όσο νομίζουμε! π Σπ Ρ.

Αρχική » Μητροπολίτης » Νέα Ι. Μητροπόλεως

Η Ιερά Μητρόπολις Θηβών και Λεβαδείας διοργάνωσε φιλανθρωπική εκδήλωση με μοναδικό στόχο την ευαισθητοποίηση όλων μας στο θεάρεστο έργο της, την ενημέρωση για το υποστηρικτικό και κοινωνικό έργο που συντελείται στην Βοιωτική Εκκλησία αλλά και τη διεύρυνση της προσπάθειας αυτής την Δευτέρα 22 Απριλίου 2013 και ώρα 8:00 μ.μ στο κέντρο RODON PALACE (8o χλμ. Λιβαδειάς – Ορχομενού).

Συμμετείχε η ορχήστρα – χορωδία του Ιερού Ναού Παμμεγίστων Ταξιαρχών και το χορευτικό Πετριλιωτών Σχηματαρίου.