Αρχική » Ενοριακά Νέα
«Το λίγο των πολλών γίνεται πολύ». Με αυτό το σύνθημα που ταυτόχρονα αποτελεί την κινητήριο δύναμη της ελεημοσύνης πραγματοποιήθηκε η Φιλανθρωπική Εκδήλωση που διοργάνωσε το «Ενοριακό Ταμείο Αλληλεγγύης» την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2012 στις 6.00 μ.μ αμέσως μετά την τέλεση του Μυστηρίου του Ιερού Ευχελαίου.
Η Εκδήλωση στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία αφού η συμμετοχή ξεπέρασε κάθε προσδοκία ενώ περιλάμβανε επίκαιρη ομιλία, κλήρωση Λαχειοφόρου αγοράς με έξι πλούσια και χρηστικά δώρα και φυσικά παράθεση τσαγιού, αλμυρών και γλυκών εδεσμάτων .
Δεν παραλείψαμε να ευχαριστήσουμε όσους συμμετείχαν με την αγορά των καρτών και με την παρουσία τους στην εκδήλωση αλλά και τον Καρδιολόγο Ιατρό κ.Παρασκευά Μπούτσικο ο οποίος γνώρισε και στηρίζει το Φιλανθρωπικό έργο της Ενορίας μας.
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682633_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682656_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682679_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682702_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682734_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682755_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682777_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682800_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682827_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682886_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682937_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682962_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355682984_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683005_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683034_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683061_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683099_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683125_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683151_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683175_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683203_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683229_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683288_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683313_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683339_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1355683362_gm_cmf.JPG)
|