''Είδα την Παναγία και τον Θεολόγο, και τους παρεκάλεσα να μείνω κοντά στα παιδιά μου κι αυτό το Πάσχα, αλλά μου είπαν: Δεν γίνεται άλλο, ελήφθη η απόφασις. Πάσχα θα κάμης στους Ουρανούς μαζί μας!''(Άγιος Γέρων Αμφιλόχιος Μακρής)

Αρχική » Ενοριακά Νέα

Το ''Ενοριακό Ταμείο Αλληλεγγύης'' στην προσπάθεια του να κάνει πράξη την εντολή της Αγάπης και με σκοπό  να συναντήσει στα Πρόσωπα ''των εν φυλακαίς ευρισκομένων'' τον Κύριο μας θα πραγματοποιήσει επίσκεψη στο Ειδικό Κατάστημα Κράτησης Ανηλίκων Αυλώνα την Παρασκευή 15 Φεβρουαρίου 2019 στις 11.30 π.μ.

Κατά την εκεί παραμονή μας θα επικοινωνήσουμε με την Διοίκηση αλλά κυρίως με κρατούμενους νέους στους οποίους θα προσφέρουμε δώρα και ευλογίες.Όσοι επιθυμούν να συνεισφέρουν μπορούν να επικοινωνήσουν με το γραφείο του Ναού μας.

Το Δ.Σ του ''Ε.Τ.Α''