Αρχική » Ενοριακά Νέα

Εορτάσαμε την Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2015 την μνήμη του Οσίου Στυλιανού του Προστάτου των νεογνών των βρεφών των νηπίων και των παιδίων με την Θεία Λειτουργία που τελέσθηκε με την συμπροσευχόμενη τακτική και ήσυχη παρουσία των παιδιών των μικρών τάξεων του 6ου Δημοτικού Σχολείου, των νηπίων του 7ου Νηπιαγωγείου και  του Ιδιωτικού Παιδικού Σταθμού «Τόμ και Tζέρυ» τα οποία συνόδευαν οι Δάσκαλοί τους.

Στο τέλος μαζί με τις ευχές μας για την ημέρα εκφράσαμε και τις ευχαριστίες μας για την συνεργασία με τους εκπαιδευτικούς που σκοπό έχει το πνευματικό καλό των μικρών μας Ενοριτών.