Αρχική » Ενοριακά Νέα

Την Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2017 το απόγευμα στο Πνευματικό Κέντρο του Ι.Ν Αγίων Νικολάου και Ρούφου Θηβών, ο Σεβ.Ποιμενάρχης μας κ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ επέδωσε τα διοριστήρια στο Νέο Εκκλησιαστικό μας Συμβούλιο το οποίο αποτελείται από τον Αιδ. π. Ευάγγελο και τους κ. κ. Χαράλαμπο Κλεφτογιάννη, Δημήτριο Κρουστάλη,  Δημήτριο Ασήμου και Παναγιώτη Κάλλη.

Ευχόμαστε στο νέο Εκκλησιαστικό Συμβούλιο καλή δύναμη στα καθήκοντα του και κάθε ευλογία με τις πρεσβείες του Οσιομάρτυρος Νικολάου του Νέου για την πρόοδο και την ευημερία της ενοριακής μας Κοινότητας.