Αρχική » Δραστηριότητες » Προγραμματισμένες Δραστηριότητες

Η Εταιρεία  Χρυσοραφείο   με 20 ετή επιτυχημένη δραστηριότητα στην Ελληνική και Ευρωπαϊκή αγορά, ζητά να προσλάβει  Πέντε πωλητές  για τον τομέα της προώθησης εκκλησιαστικών προϊόντων σε Ναούς.

Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι για την ανάπτυξη πωλήσεων σε Ναούς   με βασική στόχευση τις περιοχές Αττικής , Πελοποννήσου, Δυτικής Ελλάδας, Κεντρικής Ελλάδας και Νήσων:

• Απαραίτητη η γνώση του συγκεκριμένου Χώρου (Εκκλησία) - ιδανική περίπτωση για υποψήφιους που είναι  μέσα από το Χώρο(π.χ θεολόγοι, ψάλτες, επίτροποι, νεωκόροι)
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

Προσφέρεται πακέτο αποδοχών αποτελούμενο από μισθό αναλόγως προσόντων + προμήθειες επί των πωλήσεων βάσει στόχων.

Η Εταιρεία  εκκλησιαστικών ειδών Χρυσοραφείο, με 20 ετή επιτυχημένη δραστηριότητα στην Ελληνική και Ευρωπαϊκή αγορά, ζητά άτομα για την στελέχωση του σχεδιαστικού τμήματος της εταιρείας.

Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι για την ανάπτυξη, πρωτοτύπων σχεδίων, την ενημέρωση της ιστοσελίδας της εταιρείας, την δημιουργία καταλόγων προώθησης των προϊόντων της εταιρείας και άλλων προωθητικών ενεργειών.

Απαραίτητα προσόντα:

• Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Άριστη γνώση χειρισμού σχεδιαστικού προγράμματος
  • Γνώση office, Excel, internet
  • Γνώση ξένης γλώσσας θα προσμετρηθεί θετικά

Θα επιλεγούν άτομα με ιδιαιτέρες επικοινωνιακές ικανότητες που τα χαρακτηρίζει η εργατικότητα, η επιμονή για την τελειότητα, το ομαδικό πνεύμα εργασίας, σε ένα έντονα ανταγωνιστικό οικογενειακό περιβάλλον.
Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης.

Βιογραφικά στο email: [email protected], τηλ. Επικοινωνίας 2262067143, 6972265082,  κος Γιώργος.