Αρχική » Ενοριακά Νέα

Μια νέα ιστοσελίδα που αφορά αποκλειστικά στον Οσιομάρτυρα Νικόλαο τον Νέο ''ανέβηκε'' πριν απο λίγες ημέρες στο Διαδίκτυο και αφορά σε ότι σχετίζεται με τον Βίο,τους Ναούς και τις Μονές που τιμώνται στο Όνομα Του,στα Υμνολογήματα Του κλ!

Ο Διαδικτυακός αυτός τόπος τελεί υπό τις Ευλογίες του Σεβ.Μητροπολίτου Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων κ.ΚΥΡΙΛΛΟΥ και αποτελεί Πνευματικό κόπο του Παν.Αρχιμανδρίτου π. Νεκταρίου Ν.Πέττα  Θεολόγου καὶ Δρ. Φιλοσοφίας τοῦ Πανεπιστημίου Ἰωαννίνων καθώς και ξεχείλισμα της αγάπης και ευλάβειας του προς τον Ένδοξο Οσιομάρτυρα μας.

Η Ηλεκρονική Διεύθυνση είναι: http://www.agiosnikolaosneos.gr.