Αρχική » Δραστηριότητες » Προγραμματισμένες Δραστηριότητες

Διοργανώνεται την Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2012 με την ευκαιρία της Εορτής της Μητέρας (Υπαπαντής) Μονοήμερη Προσκυνηματική Εκδρομή στους εξής Ιερούς Λατρευτικούς  και Αγιασμένους χώρους με σκοπό την πνευματική μας τροφοδοσία αλλά και την αναψυχή.Η ευκαιρία αυτή υπόσχεται πολλά....

1.Στην Ιερά Μονή Παναγίας της ''Γηροκομίτισσας'' Πατρών όπου η Ομώνυμος Θαυματουργός Εικόνα της Κυρίας Θεοτόκου.

2.Στην Ενορία Αγίας Βαρβάρας Πατρών.

3.Στον Ιερό Προσκυνηματικό Ναό Παναγίας της ''Πλατανιώτισσας'' Αιγίου ο οποίος αποτελείται απο τρία αιωνόβια πλατάνια και εντός του βρίσκεται αποτυπωμένη η Αχειροποίητος Εικόνα της Παναγίας μας  και

4.Στην Ι.Μονή Αγίου Νικολάου Του Νέου Περαχώρας Κορινθίας.

Όσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν μπορούν να το δηλώσουν στο γραφείο του Ναού και στο τηλέφωνο 2262024282.